© PyeongChang 2018

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Bart SWINGS
    Speed Skating
    Mass Start 16 Laps - M
    Final
    40
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Bart SWINGS
    Speed Skating
    5000m - M
    Final
    6:14.57
  • 6 e
    6 e
    6 e
    Bart SWINGS
    Speed Skating
    1500m - M
    Final
    1:45.49
  • 8 e
    8 e
    8 e
    Bart SWINGS
    Speed Skating
    10000m - W
    Final
    13:03.53
  • 10 e
    10 e
    10 e
    Seppe SMITS
    Snowboard
    Slopestyle - M
    Final
    69.03 pts
  • 10 e
    10 e
    10 e
    Jelena PEETERS
    Speed Skating
    5000m - W
    Final
    7:10.26
  • 9 e
    11 e
    11 e
    Team Bob1 : Elfje WILLEMSEN, Sara AERTS
    Bobsleigh
    Bobsleigh 2-Man Competition - W
    Heat 4
    51.21
  • 8 e
    12 e
    12 e
    Team Bob2 : An VANNIEUWENHUYSE, Sophie VERCRUYSSEN
    Bobsleigh
    Bobsleigh 2-Man Competition - W
    Heat 4
    51.20
  • 14 e
    14 e
    14 e
    Jorik HENDRICKX
    Figure Skating
    Free Skating - M
    Final
    248.95
  • 11 e
    14 e
    14 e
    Kim MEYLEMANS
    Skeleton
    Individual - W
    Heat 4
    52.26
  • 16 e
    16 e
    Loena HENDRICKX
    Figure Skating
    Free Skating - W
    Final
    171.88
  • 2 e
    17 e
    17 e
    Jens ALMEY
    Short Track
    1500m - M
    Heat 2
    2:12.998 (Q 1/2F)
  • 12 e
    20 e
    20 e
    Sebbe DE BUCK
    Snowboard
    Slopestyle - M
    Qualification - Heat 1
    59.40 pts
  • 23 e
    23 e
    23 e
    Michael RÖSCH
    Biathlon
    12,5km Pursuit - M
    Final
    35:55.1
  • 23 e
    23 e
    23 e
    Mathias VOSTE
    Speed Skating
    1500m - M
    Final
    1:47.34
  • 14 e
    28 e
    28 e
    Stef VANDEWEYER
    Snowboard
    Big Air - M
    Qualification - Heat 2
    61.00 (NQ)
  • 5 e
    29 e
    29 e
    Ward PETRÉ
    Short Track
    1500m - M
    Heat 1
    2:17.362 (PB)
  • 15 e
    29 e
    29 e
    Seppe SMITS
    Snowboard
    Big Air - M
    Qualification - Heat 1
    59.25 (NQ)
  • 30 e
    30 e
    30 e
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Downhill - W
    Final
    1:46:80
  • 17 e
    31 e
    31 e
    Stef VANDEWEYER
    Snowboard
    Slopestyle - M
    Qualification - Heat 2
    33.75 pts
  • 38 e
    32 e
    32 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - M
    Run 1
    1:13:29
  • 32 e
    32 e
    32 e
    Mathias VOSTE
    Speed Skating
    500m - M
    Final
    35.546
  • 18 e
    34 e
    34 e
    Sebbe DE BUCK
    Snowboard
    Big Air - M
    Qualification - Heat 2
    33.50 (NQ)
  • 35 e
    35 e
    35 e
    Mathias VOSTE
    Speed Skating
    1000m - M
    Final
    1:11.24
  • 36 e
    38 e
    38 e
    Marjolein DECROIX
    Alpine Skiing
    Slalom - W
    Run 2
    54.80
  • 38 e
    38 e
    38 e
    Michael RÖSCH
    Biathlon
    10km Sprint - M
    Final
    25:09.4
  • 39 e
    39 e
    39 e
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - W
    Run 2
    1:14:92
  • 41 e
    40 e
    40 e
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Slalom - W
    Run 2
    55.96
  • 40 e
    40 e
    40 e
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Super-G - W
    Final
    1:27:60
  • 54 e
    54 e
    54 e
    Florent CLAUDE
    Biathlon
    20km Individual - M
    Final
    53:03.2
  • 55 e
    55 e
    55 e
    Florent CLAUDE
    Biathlon
    10km Sprint - M
    Final
    25:43.7
  • 57 e
    57 e
    57 e
    Florent CLAUDE
    Biathlon
    12,5km Pursuit - M
    Final
    39:22.7
  • 66 e
    66 e
    66 e
    Thierry LANGER
    Cross-Country Skiing
    15km Freestyle - M
    Final
    37:45.0
  • 75 e
    75 e
    75 e
    Michael RÖSCH
    Biathlon
    20km Individual - M
    Final
    55:10.1
  • DNF
    DNF
    Kai ALAERTS
    Alpine Skiing
    Slalom - M
    Run 1
    DNF
  • DNF
    DNF
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Alpine Combined - W
    Downhill
    DNF
  • DNF
    DNF
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Slalom - M
    Run 2
    DNF
Geen resultaten gevonden

Olympische Winterspelen PyeongChang 2018: Foto's

XXIII Olympic Winter Games - PyeongChang 2018

Nog 313 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020