© Belga

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    Gymnastics Acrobatics
    Dynamic Group - W
    Final
    28.830 pts
  • 1 e
    1 e
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    Gymnastics Acrobatics
    All-Around Group - W
    Final
    29.960 pts
  • 1 e
    1 e
    Nina Derwael
    Gymnastics Artistic
    Balance Beam - W
    Final
    13,766
  • 1 e
    1 e
    Matthias Casse
    Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Gold Medal Contest
    Won vs. Ivanov (BUL)
  • 2 e
    2 e
    Team: Talia De Troyer / Charlotte Van Royen / Britt Vanderdonckt
    Gymnastics Acrobatics
    Balance Group - W
    Final
    29.230 pts
  • 3 e
    3 e
    Jorre Verstraeten
    Judo
    Extra-Light Weight -60kg - M
    Bronze Medal Contest
    Won vs. Khyar (FRA)
  • 4 e
    4 e
    Moreno De Pauw / Fabio Van Den Bossche
    Cycling Track
    Madison - M
    Final
    25 pts
  • 4 e
    4 e
    Nina Derwael
    Gymnastics Artistic
    Uneven Bars - W
    Final
    13,933
  • 5 e
    5 e
    Ziad El Mohor
    Boxing
    Light Heavy -81kg - M
    Quarter Final
    Lost (5-0) vs. Alfonso Dominguez (AZE)
  • 5 e
    5 e
    Jules Hesters
    Cycling Track
    Scratch - M
    Final
    5th
  • 5 e
    5 e
    Jess Rosiello
    Karate
    Kumite -67kg - M
    Group Stage
    Lost (3-0) vs. Maresca (ITA)
  • 5 e
    5 e
    Cédric Nuytinck
    Table Tennis
    Singles - M
    Quarter Final
    Lost (2-4) vs. Kou (UKR)
  • 3 e
    6 e
    6 e
    Fabio Van Den Bossche
    Cycling Track
    Omnium - Race 4 - M
    Points Race
    28 pts
  • 6 e
    6 e
    Senna Deriks
    Gymnastics Artistic
    WAG - W
    All-Around Final
    51,932
  • 7 e
    7 e
    Artuur Peters
    Canoe Sprint
    K1 1000m - M
    Final A
    3:36.323
  • 7 e
    7 e
    Lize Broekx
    Canoe Sprint
    K1 5000m - W
    Final
    26:06.078
  • 7 e
    7 e
    Team: Lize Broekx / Hermien Peters
    Canoe Sprint
    K2 500m - W
    Final A
    1:44.826
  • 7 e
    7 e
    Nicky Degrendele
    Cycling Track
    Keirin - W
    Final 7-12 Places
    1st
  • 7 e
    7 e
    Team: Moreno De Pauw / Jules Hesters / Gerben Thijssen / Fabio Van Den Bossche
    Cycling Track
    Team Pursuit - M
    1st Round
    4:05.118
  • 7 e
    7 e
    Toma Nikiforov
    Judo
    Half-Heavy Weight -100kg - M
    Repechage
    Lost vs. Mukete (BLR)
  • 7 e
    7 e
    Deborah Masy
    Sambo
    -80kg - W
    Repechage
    Lost (1-10) vs. Tsimashenka (BLR)
  • 8 e
    8 e
    Gerben Thijssen
    Cycling Track
    Points Race - M
    Final
    8 pts
  • 9 e
    9 e
    Sarah Prieels
    Archery
    Compound Individual - W
    1/8 Eliminations
    Lost (142-145) vs. Jensen (DEN)
  • 9 e
    9 e
    Lianne Tan
    Badminton
    Singles - W
    Round of 16
    Lost (2-0) vs. Kirsty Gilmour (GBR)
  • 9 e
    9 e
    Team: Lise Jaques / Flore Vandenhoucke
    Badminton
    Doubles - W
    Group Stage
    Lost (0-2) vs. Ruutel / Marran (FRA)
  • 9 e
    9 e
    Vasile Usturoi
    Boxing
    Bantam -56kg - M
    Preliminaries 1/8
    Lost (5-0) vs. McGrail (GBR)
  • 9 e
    9 e
    Victor Schelstraete
    Boxing
    Heavy -91kg - M
    Preliminaries 1/8
    Lost (0-5) vs. Gadzhimagomedov (RUS)
  • 9 e
    9 e
    Nabil Messaoudi
    Boxing
    Welter -69kg - M
    Preliminaries 1/8
    Lost (3-2) vs. Micallef (MON)
  • 3 e
    9 e
    9 e
    Nicky Degrendele
    Cycling Track
    Sprint - W
    1/8 Repechage
    Lost
  • 9 e
    9 e
    Charline Van Snick
    Judo
    Half-Light Weight -52kg - W
    Elimination Round of 16
    Lost vs. Mammadaliyeva (AZE)
  • 9 e
    9 e
    Kenneth Van Gansbeke
    Judo
    Half-Light Weight -66kg - M
    Elimination Round of 16
    Lost vs. Burns (IRL)
  • 9 e
    9 e
    Mina Libeer
    Judo
    Light Weight -57kg - W
    Elimination Round of 16
    Lost vs. Starke (GER)
  • 9 e
    9 e
    Sami Chouchi
    Judo
    Half-Middle Weight -81kg - M
    Elimination Round of 16
    Lost vs. Ungvari (HUN)
  • 9 e
    9 e
    Team: Lisa Lung / Cédric Nuytinck
    Table Tennis
    Mixed Doubles - M/W
    Round 1
    Lost (3-1) vs. ROU
  • 9 e
    9 e
    Team: Florent Lambiet / Cédric Nuytinck /Robin Devos
    Table Tennis
    Team - M
    Round 1
    Lost (3-1) vs. CRO
  • 10 e
    10 e
    Gerben Thijssen
    Cycling Track
    Individual Pursuit - M
    Qualifying
    4:33.117
  • 11 e
    11 e
    11 e
    Yannick Peeters
    Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    116 pts
  • 13 e
    13 e
    Artuur Peters
    Canoe Sprint
    K1 5000m - M
    Final
    23:08.947
  • 13 e
    13 e
    Tuur Dens
    Cycling Track
    1km Time Trial - M
    Final
    1:04.068
  • 16 e
    16 e
    Gilke Croket
    Cycling Track
    Points Race - W
    Final
    -20
  • 16 e
    16 e
    Gilke Croket
    Cycling Track
    Scratch - W
    Final
    16th
  • 16 e
    16 e
    Gilke Croket
    Cycling Track
    Omnium - Race 4 - W
    Points Race
    28 pts
  • 16 e
    16 e
    Jimmy Verbaeys
    Gymnastics Artistic
    MAG - M
    All-Around Final
    78,431
  • 17 e
    17 e
    Jarno De Smedt
    Archery
    Recurve Individual - M
    1/32 Eliminations
    Lost vs. Henckels (LUX)
  • 17 e
    17 e
    Maxime Moreels
    Badminton
    Singles - M
    Group Stage
    Lost (1-2) vs. Durkinjak (CRO)
  • 17 e
    17 e
    Ruben Veciunca
    Boxing
    Middle -75kg - M
    Preliminaries 1/16
    Lost (RSC) vs. Harcsa (HUN)
  • 17 e
    17 e
    Ibrahima Diallo
    Boxing
    Light Welter -64kg - M
    Preliminaries 1/16
    Lost (0-5) vs. Mazur Aleksei (RUS)
  • 17 e
    17 e
    Gabriella Willems
    Judo
    Middle Weight -70kg - W
    Elimination Round of 32
    Lost vs. Timo (POR)
  • 17 e
    17 e
    Roxane Taeymans
    Judo
    Middle Weight -70kg - W
    Elimination Round of 32
    Lost vs. Matic (CRO)
  • 17 e
    17 e
    Amber Ryheul
    Judo
    Half-Light Weight -52kg - W
    Elimination Round of 32
    Lost vs. Gneto (FRA)
  • 17 e
    17 e
    Joachim Bottieau
    Judo
    Middle Weight -90kg - M
    Elimination Round of 32
    Lost vs. Khalmurzaev (RUS)
  • 17 e
    17 e
    Nathalie Marchetti
    Table Tennis
    Singles - W
    Round 3
    Lost (4-0) vs. Polcanova (AUT)
  • 29 e
    29 e
    29 e
    Maxime Mottet
    Shooting Shotgun
    Trap - M
    Qualification
    105 pts
  • 33 e
    33 e
    Charlotte Destrooper
    Archery
    Recurve Individual - W
    1/32 Eliminations
    Lost (5-6) vs. Pavlova (UKR)
  • 33 e
    33 e
    Abdul Malik Umayev
    Judo
    Light Weight -73kg - M
    Elimination Round of 64
    Lost vs. Shoka (BLR)
  • 33 e
    33 e
    Lisa Lung
    Table Tennis
    Singles - W
    Round 2
    Lost (4-0) vs. Gasnier (FRA)
  • 33 e
    33 e
    Florent Lambiet
    Table Tennis
    Singles - M
    Round 2
    Lost (4-0) vs. Stoyanov (ITA)
Geen resultaten gevonden

Nog 3 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Bakoe 2019