© Baku 2015

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Liefde Schoemaker
    Athletics
    400m - G
    Final
    53.85
  • 2 e
    2 e
    Jente Hauttekeete
    Athletics
    Decathlon - B
    Overall
    7540 Pts
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Robbe Demets
    Judo
    -55kg - B
    Final
    Lost vs. Bahadir (TUR)
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Roos Vanotterdijk
    Swimming
    100m Butterfly - G
    Final
    59.33
  • 2 e
    2 e
    Team Belgium
    Volleybal
    Team - B
    Gold Medal Match vs. ITA
    Lost vs. ITA (3-0)
  • 3 e
    3 e
    Jules Vanlangenaker
    Athletics
    Pole Vault - B
    Final
    4.80m
  • 3 e
    3 e
    3 e
    Céline Dierickx
    Judo
    -48kg - G
    Bronze Medal Match
    Won vs. Aliyeva (AZE)
  • 4 e
    4 e
    4 e
    Mariam Oulare
    Athletics
    100m - G
    Final
    11.94
  • 4 e
    4 e
    4 e
    Alec Segaert
    Cycling Road
    Time Trial - B
    Final
    13:24.45
  • 4 e
    4 e
    Alec Segaert
    Cycling Road
    Road Race - 75km - B
    Final
    1:49:24
  • 4 e
    4 e
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
    Tennis
    Doubles - B
    Bronze Medal Match
    Lost vs. Rodenas/Merida (ESP)
  • 4 e
    4 e
    Team: Juliette Bovy/Hanne Vandewinkel
    Tennis
    Doubles - G
    Bronze Medal Match
    Lost vs. Salkova/Klimovicova (CZE)
  • 5 e
    5 e
    Team Belgium
    Basketball
    Team - G
    BEL vs. ITA (5-6th Place Match)
    Won vs. ITA (70-58)
  • 5 e
    5 e
    Fien Masure
    Cycling Road
    Road Race - 50km - G
    Final
    1:24:27
  • 5 e
    5 e
    Alessia Corrao
    Judo
    -63kg - G
    Bronze Medal Match
    Forfait vs. Vazquez Fernandez (SPA)
  • 5 e
    5 e
    Noah Merre
    Tennis
    Singles - B
    Quarter Finals
    Lost vs. Barton (CZE)
  • 6 e
    6 e
    Jutta Verkest
    Gymnastics
    Apparatus : Uneven bars - G
    Final
    12.900 Pts
  • 7 e
    7 e
    Margaux Dandois
    Gymnastics
    Apparatus : Uneven bars - G
    Final
    12.600 Pts
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Team: Loeka David/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay - G/B
    Final
    3:39.24
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Team : Zinke Delcommune/ Marie Maerevoet/ Roos Vanotterdijk/ Marie-Alix Witters
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay - G
    Final
    3:53.18
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Team: Jens Ausloos/Loeka David/Abel Devos/Elias Meeus
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay - B
    Final
    3:30.05
  • 8 e
    8 e
    8 e
    Syrah Ghijselings
    Athletics
    1500m - G
    Final
    4:35.32
  • 8 e
    8 e
    Victor Martinez Marechal
    Gymnastics
    Apparatus: Vault - B
    Final
    12.738 Pts
  • 9 e
    9 e
    Marith Vanhove
    Cycling Road
    Road Race - 50km - G
    Final
    1:24:27
  • 9 e
    9 e
    Noah Detalle
    Cycling Road
    Road Race - 75km - B
    Final
    1:51:12
  • 9 e
    9 e
    Leyla Klückers
    Judo
    -57kg - G
    Round of 16
    Lost vs. Fawaz (FRA)
  • 10 e
    10 e
    Nicola Cuyle
    Gymnastics
    All Around - B
    Final
    77.300 Pts
  • 5 e
    10 e
    10 e
    Elias Meeus
    Swimming
    100m Freestyle - B
    SF 1
    51.82
  • 5 e
    10 e
    10 e
    Team: Elise Decaesstecker/Xander Hebb/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk
    Swimming
    4x100m Medley Relay - G/B
    Heat 1
    4:05.99
  • 5 e
    10 e
    10 e
    Team: Elise Decaesstecker/Ambre Franquinet/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
    Swimming
    4x100m Medley Relay - G
    Heat 1
    4:21.06
  • 11 e
    11 e
    Sten Geenens
    Athletics
    High Jump - B
    Final
    1.93m
  • 5 e
    11 e
    11 e
    Roos Vanotterdijk
    Swimming
    100m Freestyle - G
    SF 2
    57.50
  • 4 e
    11 e
    11 e
    Ambre Franquinet
    Swimming
    400m Individual Medley - G
    Heat 1
    5:02.32
  • 12 e
    12 e
    Victor Martinez Marechal
    Gymnastics
    All Around - B
    Final
    76.700 Pts
  • 6 e
    12 e
    12 e
    Ambre Franquinet
    Swimming
    200m Individual Medley - G
    SF 1
    2:22.99
  • 6 e
    12 e
    12 e
    Elise Decaesstecker
    Swimming
    100m Backstroke - G
    SF 1
    1:05.39
  • 13 e
    13 e
    13 e
    Noah Detalle
    Cycling Road
    Time Trial - B
    Final
    13:53.27
  • 14 e
    14 e
    Jutta Verkest
    Gymnastics
    All Around - G
    Final
    49.750 Pts
  • 15 e
    15 e
    15 e
    Febe Jooris
    Cycling Road
    Time Trial - G
    Final
    16:04.72
  • 8 e
    15 e
    15 e
    Xander Hebb
    Swimming
    200m Breaststroke - B
    SF 2
    2:23.00
  • 7 e
    15 e
    15 e
    Ambre Franquinet
    Swimming
    200m Breaststroke - G
    SF 1
    2:39.65
  • 17 e
    17 e
    Zackaria Jamaigne
    Judo
    -90kg - B
    Round of 32
    Lost vs. Mitrochinas (LTU)
  • 17 e
    17 e
    Jarne Duyck
    Judo
    -73kg - B
    Round of 32
    Lost vs. Bonferroni (SUI)
  • 17 e
    17 e
    Juliette Bovy
    Tennis
    Singles - G
    Round 2
    Lost vs. Laskevich (BLR)
  • 17 e
    17 e
    Alessio Basile
    Tennis
    Singles - B
    Round 2
    Lost vs. Ciavarella (ITA)
  • 20 e
    20 e
    20 e
    Marith Vanhove
    Cycling Road
    Time Trial - G
    Final
    16:14.40
  • 7 e
    20 e
    20 e
    Marie-Alix Witters
    Swimming
    100m Freestyle - G
    Heat 6
    57.92
  • 25 e
    25 e
    25 e
    Cian Uijtdebroeks
    Cycling Road
    Time Trial - B
    Final
    14:04.70
  • 26 e
    26 e
    Febe Jooris
    Cycling Road
    Road Race - 50km - G
    Final
    1:24:41
  • 3 e
    26 e
    26 e
    Marie-Alix Witters
    Swimming
    50m Freestyle - G
    Heat 2
    27.07
  • 29 e
    29 e
    29 e
    Margaux Dandois
    Gymnastics
    All Around - G
    Qualification Sub Div 4
    47.950 Pts
  • 5 e
    29 e
    29 e
    Zinke Delcommune
    Swimming
    50m Freestyle - G
    Heat 2
    27.31
  • 10 e
    30 e
    30 e
    Loeka David
    Swimming
    100m Freestyle - B
    Heat 3
    53.46
  • 8 e
    31 e
    31 e
    Elias Meeus
    Swimming
    200m Freestyle - B
    Heat 5
    1:56.82
  • 9 e
    31 e
    31 e
    Marie Maerevoet
    Swimming
    200m Individual Medley - G
    Heat 4
    2:27.93
  • 33 e
    33 e
    Hanne Vandewinkel
    Tennis
    Singles - G
    Round 1
    Lost vs. Bezalel (ISR)
  • 5 e
    35 e
    35 e
    Jens Ausloos
    Swimming
    50m Freestyle - B
    Heat 2
    24.93
  • 37 e
    37 e
    37 e
    Fien Masure
    Cycling Road
    Time Trial - G
    Final
    17:00.11
  • 38 e
    38 e
    38 e
    Charlotte Beydts
    Gymnastics
    All Around - G
    Qualification Sub Div 4
    46.950 Pts
  • 40 e
    40 e
    Cian Uijtdebroeks
    Cycling Road
    Road Race - 75km - B
    Final
    1:51:23
  • 40 e
    40 e
    40 e
    Glen Cuyle
    Gymnastics
    All Around - B
    Qualification (Sub Div II)
    73.400 Pts
  • 10 e
    40 e
    40 e
    Loeka David
    Swimming
    200m Freestyle - B
    Heat 3
    1:59.45
  • 10 e
    42 e
    42 e
    Abel Devos
    Swimming
    50m Freestyle - B
    Heat 2
    25.13
Geen resultaten gevonden

Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Bakoe 2019: Foto's

EYOF Baku 2019

Nog 284 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020