© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • 6 e
    Kano-kajak sprint, K1 500m
    Tokyo
    2021
  • 9 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Tokyo
    2021
Jeugd Olympische Zomerspelen
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K1 Head to Head (Jongeren)
    Singapore
    2010
  • 7 e
    Kano-kajak slalom, K1 Obstacle (Jongeren)
    Singapore
    2010
Europese Spelen
  • 7 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Minsk
    2019
Wereldkampioenschappen
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Copenhagen
    2021
  • 4 e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Szeged
    2019
Wereldkampioenschappen (U23)
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (U23)
    Minsk
    2016
Wereldkampioenschappen (Junioren)
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (Juniors)
    Brandenburg
    2011
Europese Kampioenschappen
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    Belgrade
    2018
Europese Kampioenschappen (U23)
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (U23)
    Belgrade
    2017
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (U23)
    Plovdiv
    2016
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 200m (U23)
    Plovdiv
    2016
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K1 500m (U23)
    Bascov
    2015
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m (U23)
    Bascov
    2015
Wereldbeker
  • 1e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Szeged
    Szeged
    2020
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Poznan
    Poznan
    2022
  • 2e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Poznan
    Poznan
    2019
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K1 500m
    World Cup - Szeged
    Szeged
    2020
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2019
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Duisburg
    Duisburg
    2018
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K2 500m
    World Cup - Belgrade
    Belgrade
    2017
  • 3e
    Kano-kajak sprint, K1 500m
    World Cup - Belgrade
    Belgrade
    2017

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Meer atleten

Maellyse Brassart
Artistieke gymnastiek
Artuur Peters
Kano-kajak sprint
Elke Vanhoof
BMX
Claire Michel
Triatlon
Thibaut De Marre
Langlaufen
Louis Croenen
Zwemmen
Lize Broekx
Kano-kajak sprint
Hanne Claes
Atletiek

Nog 158 dag tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Friuli-Venezia Giulia 2023